W ramach wakacji z KOKiS-em w trzydniowych zmaganiach współzawodniczyli piłkarze nożni w halowym turnieju drużyn osiedlowych. Wystartowało 9 zespołów w trzech kategoriach wiekowych, szkół podstawowych klas I-IV (2 drużyny ), klasy 7-8 (2 drużyny) oraz najliczniejsza grupa ze szkół średnich (5 drużyn). Po rozegraniu wszystkich spotkań w poszczególnych kategoriach najlepszymi okazali się, w najmłodszej grupie zwyciężył zespół Juwentusu przed BKL Teamem V 2, a królem strzelców został Maciej Pomichowski. W kategorii klas 7-8 pierwsze miejsce zajął zespół z Lachowa, a na drugiej pozycji uplasowali się Rewolwerowcy z Kolna, najwięcej bramek strzelił Mateusz Stniszewski. W najstarszej grupie, po zaciętej walce, ostatecznie zwyciężył zespół FC PO Nalewce. Na drugiej pozycji uplasował się BKL Team, a trzecie miejsce zajęli Ludzie z Kortu, w tej kategorii bezapelacyjnie królem strzelców został Marcin Ałajko. Dekoracji zwycięskich drużyny dokonała pani dyrektor KOKiS Alicja Szymańska wręczając piłkarzom medale, a najlepszym strzelcom okolicznościowe statuetki. Organizator, dziękuję sędziom za sprawne przeprowadzenie turnieju a zawodnikom za zaangażowanie i grę far play. Sumując cieszy nas duża ilość drużyn biorących udział w rozgrywkach.