Koncert z okazji Dnia Kobiet, którego organizatorami byli Burmistrz Miasta Kolno i Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, jak co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta. W tym roku gościnnie w sali bankietowej Hotelu "Colnus", wystąpił zespół Kolneńskie Dziewczyny z Plusem. Dziewięć lat działalności zespołu i promocja pierwszej płyty to dodatkowe radosne świętowanie w tym dniu. Tradycyjnie przed koncertem, Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda i instruktorzy z KOKiS Paweł Podeszwik, Jan Święczkowski, składali życzenia i wręczali kwiaty naszym miłym mieszkankom miasta i zaproszonym gościom. Nasi artyści jak zwykle nie zawiedli oczekiwań widzów. Występ pełen satyrycznych skeczy przeplatanych autorskimi utworami muzycznymi, niewątpliwie wywarł olbrzymie wrażenie na przybyłej publiczności. Świadczyć o tym mogą brawa i owacje na stojąco domagające się bisowania. Na koniec słowa uznania za twórczą działalność i promowanie naszego miasta w regionie dla Kolneńskich Dziewczyn z Plusem, wygłosił Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda.

Organizatorzy składają podziękowania dla Właścicieli i całej załogi Hotelu „Colnus”, za  zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tego koncertu.